Vildane Zeneli shfaqet provokuese para pasqyrës (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një ndër modelet e shumta shqiptare që jetojnë dhe veprojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bëhet fjalë për Vildane Zenelin, e cila së fundi u paraqit në një prej skeçeve të grupit humoristik, “Stupcat”.

Teksa shfaqej provokuese në ekranet televizive, bukuroshja ka marrë komente pozitive dhe është komplimentuar për paraqitjen në ekran.

Zeshkania së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale të Instagramit gjersa shfaqet joshëse dhe seksi para një pasqyreje.

Modelja teksa merrte poza para pasqyrës vë në pah gjoksin fantastik dhe linjat trupore që i ka për zili.

Ndryshe, Vildanen do ta shohim edhe në video projekte të tjera që për tematikë kanë botën e modës.

Foto Instagram Vildane Zeneli: