A është kjo aktorja më seksi shqiptare?

Shpërndaje

Ajo tashmë nuk është një emër i panjohur për publikun shqiptarë, famën më të madhe e mori nga roli kryesor në seriali ‘Anabel Hostel’.

Bëhet fjalë për Megi Pojani e cila është ndër vajzat më seksi dhe sharmante të showbizzit shqiptarë.

Brunja joshëse tashmë ka bërë bujë edhe në rrjetet sociale, ajo në çdo foto të saj ka diçka të veçantë që tërheq vëmendjen e mediave rozë dhe të personave që e ndjekin në profilet e saj zyrtare të ‘Instagramit’ ku numëron më shumë se 158 mijë të tillë.

Nëse hedhi një shikimi në postimet e saj, do hasni në poza tejet provokuese, ku aktorja tregon format e saj seksi dhe linjat e bujshme që ka.

Megi ka krijuar shumë adhurues edhe falë karakterit të saj shpërthyes dhe pa komplekse, përveç si një femër seksi, ajo është çdo herë e buzëqeshur dhe reflekton plotë pozitivitet në secilën paraqitje.

Se a është një prej aktoreve më seksi dhe më të bukura shqiptare vlerësojnë përmes këtyre fotografive.

FOTO

FOTO

FOTO