Aktorja shqiptare mbush Instagramin me foto në bikini, ‘çmenden’ ndjekësit

Shpërndaje

Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit “Duplex”.

Me bukurinë e saj dhe kaçurrelat që e karakterizojnë aktorja dhe modelja bëri për vete të gjithë publikun dhe gjithashtu Instagrami i saj fitoi një numër relativisht të lartë ndjekësish.

Format e saj trupore nuk kanë të sharë dhe Arta nuk nguron tja tregoj ato edhe ndjekësve në Instagram duke marë mbrapsh pafund komente pozitive.

FOTO INSTAGRAM