Anxhela Peristeri u rrezikua të goditej nga vetura gjatë xhirimeve të video projektit

Shpërndaje

Ditë më parë publikoi video projektin më të ri muzikor të titulluar “Shpirt i bukur”. Bëhet fjalë për Anxhela Peristerin, kënga e së cilës po pritet mirë prej fansave dhe publikut të gjerë.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar tashmë sekuenca të videove së xhirimeve, ku shihet se ka rrezikuar paksa ajo. Në fakt, gjatë xhirimit të skenave në rrugë, Anxhela u rrezikua të goditej nga një veturë që ishte duke kaluar gjatë filmimeve. Theksojmë se kënga e publikuar para pesë ditëve deri më tani është shikuar mbi 200 mijë shikime në YouTube.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në video projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/

VIDEO