Ekskluzive: Fatmir Sejdiu zbulon të vërtetën e rrajeve me karrige në LDK!

Shpërndaje

Ish kryetari i LDK-së Fatmir Sejdiu nuk hezitoi të flas edhe për rrajet me karrige në LDK.

Ai pasi u pyet nga moderatori Sadri Imeri për karriget, zbuloi të vërtetën dhe skenarin e tyre..!

Për ta kuptuar se çfarë tha Sejdiu ndiqeni emisionin më poshtë.