Gjermani: Aksidentohet me motoçikletë, humb jetën i riu mitrovicas

Shpërndaje

Të shtunën pasdite në Hückelhoven të Gjermanisë ndodhi një aksident i rëndë trafiku ku mbeti i vde*kur i riu kosovar, Liridon Mustafa nga Mitrovica.

Mediat në Gjermani bëjnë të ditur se deri te ky aksident erdhi pasi 35 vjeçari e humbi kontrollin e motoçikletës së tij dhe kështu iu nënshtrua plagëve vde*kjeprurëse.

VIDEO