Kida vazhdon të provokoj nga plazhi

Shpërndaje

Kida i ka vazhduar pushimet e saj derisa nuk kanë munguar edhe fotot e saj tepër seksi. Këngëtarja është në formë shumë të mirë, jo vetëm më hite por edhe me asete trupore.

Ajo është në pushime ku nuk po mungon duke ia treguar asetet e saj seksi fansave të saj. Në fotot e fundit këngëtarja ka pasur të veshura bikine të kafta dhe të mbyllura.

Nuk dihet se kur do të del Kida me këngën e radhës, pasi që kënga e saj është para dy muajve dhe ishte ai bashkëpunimi i saj me Ermal Fejzullahun.

FOTO INSTAGRAM