Kasami: “Historia po shkruhet tani, URIME!”

Shpërndaje

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në rrjetin social facebook ka uruar qytetarët e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërise, për hapejn e negociatave me BE-në, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë i Bilall Kasamit:

#Historia po shkruhet #tani, #BashkimiEvropian🇪🇺 hap #negociatat me Maqedoninë e Veriut🇲🇰 dhe Shqipërinë🇦🇱

Urime!