ZYRTARE/ Ndeshja Maqedoni-Kosovë më 26 mars luhet pa praninë e publikut

Shpërndaje

Autoritetet e konfirmojnë, ndeshja e shumë përfolur mes Kosovës dhe Maqedonisë do të luhet pa tifozë.

Kështu ka vendosur Federata e Futbollit të Maqedonisë ka vendosur që ndeshja të luhet më 26 mars dhe pa praninë e publikut.

E gjithë kjo situatë është krijuar pas përhapjes së virusit korona.