Hoxha: Herët është të flitet për negociata, koalicioni “Mundemi” fitues i zgjedhjeve

Shpërndaje

Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha për TV21 ka deklaruar edhe njëherë se Besa ka fituar 4 mandate dhe se Besa ka siguaruar fitoren e koalicionit “Mundemi”.

Më tej Hoxha tha se është herët ende të flitet për negociata, sepse jo më larg se dje kemi përmbyllur një proces zgjedhor.

Gjithashtu, Hoxha tha se koalicioni “Mundemi” ka fituar këto zgjedhje dhe se Lsdm-Besa do të jenë mandatarët e ardhshëm.