Thaçi pi kafe në stanet e Prevallës

Shpërndaje

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka kaluar të dielën në stanet e Prevallës.

Thaçi atje ka takuar disa prej banorëve ndërsa ka falenderuar për mikpritjen, transmeton ALBAZONE MEDIA.

“Sot, në stanet e Prevallës, me Dedë Perkolën, Bafti Llugaxhiun dhe Shefqet Gashin. I falënderoj për kafen dhe mikpritjen e përzemërt”, ka shkruar Thaçi.