Lazim Destani: Urime Shkëndija!

Shpërndaje

Urime Shkëndija!

Gëzuar fitorja e bukur dhe e vlefshme që sonte nga Rumania na solli plot gëzim.

Uroj ta vazhdoni këtë ritëm loje edhe në ndeshjen e radhës në raundin e tretë të ndeshjeve eliminatore në Liga Europa. Le ta presim me krenari e dinjitet skuadrën e famshme të Totenhemit në Shkup!