Kjo grua e bëri Kurtin sot të qesh me lot, ja çka i tha (Video)

Shpërndaje

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti dhe presidentja në detyrë, Vjosa Osmani, kanë vizituar fabrikën e këpucëve “Bobi” në Pejë.

Kjo fabrikë u përkujdes që t’i jap një dhuratë Kurtit. Aty plasën të qeshurat pasi mori këpucët.

“Ne e kemi një komision në lëvizje, gjithë dhuratë që i marrim duhet me i qu aty, pastaj…”, u shpreh Kurti.

Ndërsa, punëtorja e fabrikës ia ktheu: “Qeto mos i qo kërkun, po qoji drejte në shtëpi. Qoji te gruja jote”, tha ajo.