Ministrat dhe funksionarët e lartë të BDl-së ia festojnë Ahmetit ditëlindjen (Foto)

Shpërndaje

Ministra dhe funksionarë të lartë të BDl-së mbrëmjen e djeshme kanë festuar ditëlindjen e kryearti të tyre, Ali Ahmeti në sallën për takime në ndërtesën e re ku u vendos Ministria për sistem politik dhe marrëdhënie me bashkësitë me të cilën udhëheq Artan Grubi.

Fotoja shkaktoj shumë reagime në opinion ngase aty shihen funksionarët të cilët nuk mbajnë maska dhe nuk kanë distancë mes tyre.