Aksion policor në Haraçinë, arrestohen tetë persona

Shpërndaje

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski me anë të një statusi në profilin e tij në fejsbuk ka njoftuar se mëngjesim e sotëm ka pasur një aksion policor lidhje me trafikimin e ar*mëve dhe dr*ogës.

“Aksion policor këtë mëngjes në lidhje me tra*fikimin e ar*mëve dhe dr*ogës. Pas disa muajsh hetimi, tetë persona u arrestuan në Haraçinë, ndërse në mesin e tyre edhe një zyrtarë policorë dhe një person në Sveti Nikollë”, ka shkruar Spasovski.