Këtu mund ta shikoni ndeshjen e yjeve LIVE

Shpërndaje

Ka filluar para pak çastesh dueli i yjeve mes dy skuadrave të yjeve të futbollit kosovar.Në njërën prej tyre është kapiten Milot Rashica, kurse në anën tjetër Granit Xhaka, shkruan GazetaBlic.Ndeshja u organizua nga shtëpia numër një e futbollit kosovar dhe komuna e Prishtinës.

Rezultati aktual është 1-1, teksa golat i shënuan Muharrem Sahiti e Ermir Lenjani.Më poshtë mund ta shikoni LIVE ndeshjen.

LIVE VIDEO