Big Mamës i propozojnë në mes të dasmës, ajo befason me reagimin

Shpërndaje

Big Mama është këngëtarja që u bë e njiohur për publikun që në daljen e parë.

Ajo është shumë u përfolur sidomos në këto vitet e fundit kur iu nënshtrua një operacioni që i bëri të humbë kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama është aktive në shumë dasma gjatë kësaj sezone.

Së fundi, ajo ka qenë në një dasmë dhe atje ka marrë propozim për martesë.

E kjo duket se e ka befasuar shumë atë.