Rrëfim rrënqethës: Ish ushtari UÇK-së iu bën të qani me lotë kur tregon plagët e tij (Video)

Shpërndaje

Në emisionin Kojshia Show këtë javë ishte i ftuar edhe ish ushtari i UÇK-së Xhevdet Qeriqi.

Ai nga minuta 36:40 bëri të gjithë me lotë duke treguar plagët e tij në emision dhe rrëfimin e tij për plagosjen.