Morena reklamon tatuazhin e ri me këmbët lartë!

Shpërndaje

Morena Taraku njihet në përgjithësi për stilin e veçantë në paraqitjet skenike.

Në rrjete sociale ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme, të cilat përshkruajnë jetën dhe karrierën profesionale.

Në postimin e fundit ajo shihet me këmbët lart teksa është e veshur me pak rroba duke provokuar ndjekësit e saj me pozën me këmbët lartë dhe duke ekspozuar linjat e bukura që posedon, dhe duke treguar tatuazhet e shumta.

“Jam shoqja më e mirë e FENDI-t”, ka shkruar Morena.

Theksojmë se “Alexander” është projekti fundit i saj, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.